top of page

Kas yra Alfa Klasė?

Nuo 2017 m. veikianti korepetitorių mokykla. Čia suteikiame moksleiviams galimybę gilintis į norimas mokomąsias disciplinas kartu su individualiai parinktais mokytojais.

Mūsų korepetitoriai yra jaunatviški savo srities profesionalai, studijuojantys arba baigę prestižinius Lietuvos ir užsienio universitetus bei dirbantys privačiose ir valstybinėse mokyklose. Siūlome visų mokyklinių disciplinų pamokas, tačiau moksleiviai Alfa klasėje ruošiasi ne tik kontroliniams darbams. Papildomai ruošiame stojamiesiems į gimnazijas, olimpiadoms, mokyklos baigimo egzaminams, tarptautiniams standartizuotiems testams bei stojimams į geriausius pasaulio universitetus.

AC stock images web.jpg

Kaip vyksta mokymasis Alfa klasėje?

Steps_Illustration-13.png
01. Žinių įvertinimas
Steps_Illustration-12.png
02. Tikslų nusistatymas
Steps_Illustration-18.png
03. Pamokų planavimas
Steps_Illustration-19.png
04. Teorijos išdėstymas
Steps_Illustration-14.png
05. Užduočių sprendimas
Steps_Illustration-15.png
06. Namų darbų sprendimas
Steps_Illustration-16.png
07. Progreso sekimas
Steps_Illustration-17.png
08. Grįžtamojo ryšio teikimas

Kuo mes kitokie?

Pirmoji priežastis

Kokybė

Prie Alfa klasės komandos prisijungiantys korepetitoriai pereina nuodugnų, keturių žingsnių atrankos procesą, užtikrinantį aukščiausią pamokų kokybę. Dėl to net 95% moksleivių tęsia pamokų lankymą po pirmosios pamokos, o viešojoje erdvėje paliekami atsiliepimai leidžia mums didžiuotis esant geriausiai įvertinta korepetitorių mokykla Lietuvoje.

Alfa Class rebrand-96.png
Alfa Class rebrand-88.png
Alfa Class rebrand-97.png

Mokiniai

Labiausiai Alfa klasės mokiniai vertina su mokytoju užmegztą ryšį, kuris padeda atrasti tinkamiausius mokymosi metodus, vėliau lengvai pritaikomus mokykloje arba tobulinant žinias savarankiškai. Mokytojas matomas ne tik kaip pavyzdys ar autoritetas, bet ir kaip bičiulis, gebantis atskleisti stipriąsias mokinio puses.

bottom of page