top of page

Alfa klasės mokytojas – prestižinės stipendijos laureatas

Didžiuojamės Alfa klasės mokytojais ir džiaugiamės jų pasiekimais drauge! Šįkart norime pasidžiaugti mūsų šauniojo matematiko Roko sėkme. Rokas tapo vienu iš BAFF stipendijos laimėtojų, kurie gavo galimybę visus metus stažuotis geriausiose Amerikos įmonėse. Jis turi svajonę prisidėti prie Lietuvos švietimo tobulinimo. Rokas dalinasi:


Ateityje noriu prisidėti prie mūsų švietimo sistemos formavimo.„Čia, Lietuvoje, jau pradėjau savo, kaip mokytojo, karjerą. Šiuo metu dirbu Kauno Maironio Universitetinėje gimnazijoje, kur pirmąkart darbuojuosi kaip pagrindinis matematikos mokytojas.

Neseniai dalyvavau Baltic-American Freedom Foundation įsteigtame konkurse, kuriame laimėjau metų trukmės apmokamą praktiką JAV. Šios programos tikslas suteikti progą jauniems žmonėms stažuotis aukščiausio lygio organizacijose Amerikoje, o grįžus dalintis sukaupta patirtimi savo šalyje ir taip žengti stiprų pirmą karjeros žingsnį savo profesinėje srityje. Mano pasirinkta sritis yra švietimas, o nuvykęs už Atlanto tikiuosi prisidėti prie ten vykdomų mokslinių tyrimų šioje sferoje.

Ateityje noriu prisidėti prie mūsų švietimo sistemos formavimo. Nuoširdžiai manau, kad per 12 metų, praleidžiamų mokykloje, vaikams galime suteikti žymiai daugiau nei dabar.“

bottom of page