top of page

Alfa Klasės mokytojos – praktikantės Vokietijos ligoninėje

„Ar Alfa Klasės mokytojai dirba vasarą?“ – tokio klausimo dažnai sulaukiame iš savo moksleivių ir jų tėvelių. Nors vasarą mūsų durys ir toliau išlieka atviros visiems, norintiems tobulinti savo akademines žinias, dalis mokytojų kelia sparnus tam, kad galėtų užsiimti savo mėgstamomis prasmingomis veiklomis. Mūsų šauniosios mokytojos Akvilė ir Ieva dalį savo vasaros praleis Vokietijoje, kur darbuosis vietinėje ligoninėje. Štai ką jos sako apie šį naują sau išsikeltą iššūkį:


„Nors daugelis mokinių Alfa klasėje mus pažįsta kaip matematikos ir lietuvių kalbos mokytojas, mes abi jau trejus metus studijuojame mediciną Vilniaus universitete.


„Kadangi vasarą mūsų mylimi mokiniai išlaiko egzaminus ir kitus svarbiausius metų atsiskaitymus ir vėliau atostogauja, abi nusprendėme, kad norime apsikeisti su jais vietomis ir pačios pabūti mokinėmis bei išmokti naujų dalykų!"


Kadangi vasarą mūsų mylimi mokiniai išlaiko egzaminus ir kitus svarbiausius metų atsiskaitymus ir vėliau atostogauja, abi nusprendėme, kad norime apsikeisti su jais vietomis ir pačios pabūti mokinėmis bei išmokti naujų dalykų! Taigi dviem mėnesiams išvykstame į praktiką Vokietijoje. Keliaujame į Štutgarto apygardoje, Göppingen mieste, įsikūrusią ligoninę, kurioje net du mėnesius praktikuosimės kardiologijos ir akušerijos-ginekologijos skyriuose. Mokysimės, dirbsime ir semsimės naujų žinių bei įgysime naudingų darbo su žmonėmis įgūdžių. Nekantriai laukiame šios išskirtinės galimybės tobulėti, taip pat tikimės, kad ir mūsų mokiniai netinginiaus ir prasmingai praleis vasarą, o rudenį ir vėl susitiksime pamokose!"

Comments


bottom of page