top of page

Alfa klasės mokinės sėkmės istorija: Beatričė

Visai neseniai abiturientai sulaukė savo laikytų brandos egzaminų rezultatų. Alfa Klasės dvyliktokų teiravomės, kaip jiems pavyko pasirodyti šiuose egzaminuose. Mokinė Beatričė, lankiusi anglų kalbos pamokas su mokytoja Olga, džiaugėsi gavusi 91 balą. Ji pasidalino savo sėkmės istorija:


„Mokytis anglų apskritai nebuvo ypač sunku, tikriausiai dėl to, jog daug praktikos gavau iš kasdienybės, t.y., žiūrėjau filmus, serialus, skaičiau knygas anglų kalba. Besimokydama taip pat daug keliavau užsienyje su muzikos mokykla bei tėvais, tad tai padėjo tobulinti kalbėjimą, suteikė laisvumo. Kalbėjimas nesukėlė daug problemų, labai padėjo mokytoja, kad nesijausčiau nepatogiai ar nedrąsiai.Mokytojos pastangos bei mūsų bendradarbiavimas padėjo pasiekti norimą egzamino rezultatą.


Daugiausiai sunkumų ruošiantis egzaminui visgi kėlė esė rašymas bei skaitymo užduočių paskutinės dalys, todėl šias sritis nusprendžiau pastiprinti papildomai. Teko labiau šlifuoti teksto suvokimą, ieškoti "hint'ų", stengtis rašyti rišlų ir suprantamą rašinį. Žinoma, klaidų darydavau, bet iš jų ir mokiausi. Alfa klasė suteikė norą daugiau pasiekti, stengtis susikaupti ir atlikti darbą iki galo. Mokytojos pastangos bei mūsų bendradarbiavimas padėjo pasiekti norimą egzamino rezultatą. Šiuo metu planuoju stoti į Karo akademiją mokytis tarptautinių santykių arba į VU istorijos fakultetą."

Comments


bottom of page