top of page

Papildomo ugdymo nauda

Alfa klasėje tikime, jog švietimas yra mūsų ateitis, ir matome gausybę priežasčių, kodėl papildomas ugdymas yra naudingas kiekvienam moksleiviui, nesvarbu, koks yra jo amžius.— Svarbiausias individualaus mokymosi su korepetitoriumi privalumas – nenutrūkstamas ir asmeninis mokytojo dėmesys. Gaudamas profesionalią korepetitoriaus pagalbą moksleivis yra tikras, jog mokymosi procese nėra vienas, ir visada gali tikėtis pagalbos, kuri yra skirta būtent jam.


— Papildomas mokytojas ne tik padeda pakelti pažymius, bet ir moko mokytis. Tai svarbus įgūdis, kurį svarbu formuoti korepetitoriaus pagalba – jis gali suteikti žinių apie tai, kaip veiksmingiausia mokytis individualiam mokiniui.Gaudamas profesionalią korepetitoriaus pagalbą moksleivis yra tikras, jog mokymosi procese nėra vienas, ir visada gali tikėtis pagalbos, kuri yra skirta būtent jam.


— Papildomas ugdymas keičia moksleivių požiūrį į mokslą ir leidžia suprasti, jog mokytis gali būti smagu. Korepetitorius, pritaikydamas mokymosi metodikas prie konkrečių mokinio pomėgių bei įtraukdamas žaidybinių elementų, skatina ilgalaikę motyvaciją.


— Korepetitorius leidžia įgyti pasitikėjimo savimi - klaidas mato kaip galimybę išmokti, todėl skatina nebijoti klausti įvairių klausimų, padeda išryškinti moksleivio stipriąsias puses.Comments


bottom of page