top of page

Pirmasis Alfa klasės mokytojas

Alfa Klasė skaičiuoja jau ketvirtuosius veiklos metus, per kuriuos padėjome daugiau nei 3500 moksleivių siekti aukštų rezultatų savo pasirinktoje srityje. Kadaise pradėjome vos nuo trijų mokytojų, o dabar esame subūrę net 90 mokytojų komandą Vilniuje ir Kaune. Šiandien norime jums pristatyti pirmąjį Alfa klasės mokytoją! Ištikimiausi mūsų sekėjai prisimins matematikos mokytoją Antaną, kurį meiliai vadinome Antangentu 🙂


“Šiuo metu mano bioinformatikos magistro studijos Danijoje, Kopenhagos universitete, artėja link pabaigos. Jau pradėjau rašyti savo baigiamąjį darbą, kuris, jei kartais kam nors įdomu, susijęs su tretinės baltymų struktūros modeliavimu. Žinoti baltymą sudarančių aminorūgščių erdvinį išsidėstymą yra itin svarbu, nes jis nulemia, kokia bus baltymo funkcija bei su kokiomis kitomis molekulėmis jis gali sąveikauti. Praėjo bene pilni dveji metai nuo to momento, kai nustojau darbuotis Alfa klasėje ir išvykau mokytis į užsienį.uk viskas, kas nauja ir neįprasta, baugina. Žinojimas, kad kiekvienas mano mokinys perėjo šią sudėtingą fazę, kai išmoko nebijoti klysti, suklydęs atsistoti ir judėti toliau, padėjo man pačiam judėti į priekį ir nesustoti.


Per šį laikotarpį turėjau daugybę naujų iššūkių ir išbandymų. Teko pirmą kartą pagyventi užsienio šalyje. Turėjau iš naujo ieškotis draugų nepažįstamoje aplinkoje. Reikėjo išmokti pačiam gamintis maistą, nes kebabai čia daug prastesni ir brangesni nei Vilniuje. Kaip supratot, lengva nebuvo, tačiau kartą susimąsčiau, jog mano buvę mokiniai turbūt jausdavosi panašiai. Daugeliui tai buvo pirmas kartas, kai teko mokytis atskirai nuo savo klasės draugų, visiškai naujoje aplinkoje su įkyriu mokytoju, kuris uždavinėja tokią galybę klausimų, jog susimąstai, ar tik ne į protmūšį čia būsi pakliuvęs. Kai nežinai atsakymo, jis tave ragina ne tylėti, o spėti, ragina klysti, trumpai tariant - baisu... Juk viskas, kas nauja ir neįprasta, baugina. Žinojimas, kad kiekvienas mano mokinys perėjo šią sudėtingą fazę, kai išmoko nebijoti klysti, suklydęs atsistoti ir judėti toliau, padėjo man pačiam judėti į priekį ir nesustoti. Tad norėjau labai padėkoti visiems savo buvusiems mokiniams už kantrybę bei drąsą ir tikiuosi, kad buvau jiems ne ką prastesnis mokytojas, nei Danija yra man.”

Opmerkingen


bottom of page