top of page

Pristatome mokytoją: Kotryna

Gruodį pristatome mūsų mokytoją Kotryną. Kotryna žavi mus savo energija bei veiklų gausa. Vasarą ji atliko medicininę praktiką Italijoje, šiuo metu tęsia studijas VU Medicinos fakultete, moko vaikus matematikos ir lietuvių kalbos, o lyg to dar būtų maža – dainuoja kvartete! Apie šią veiklą ji ir pasakoja: „Alfa klasėje supratau, jog padėti mokiniams mokytis ir daryti pažangą man labai patinka! Tokį patį malonumą jaučiu užsiimdama ir kita savo be galo mylima veikla – dainavimu „Mamų ir dukrų kvartete“. Pats pavadinimas koduoja mūsų kolektyvo sudėtį – jame dainuoju aš, mano mama ir mūsų kaimynės, taip pat mama ir dukra. Dainuoti susibūrėme prieš 7-erius metus vienkartiniam pasirodymui, kurio metu atlikome tik dvi dainas. Po šio pasirodymo iš karto gavome pakvietimą dalyvauti kitame renginyje, o po to renginio dar kitame ir taip tęsiasi iki pat dabar. Šie kvietimai privertė mus vis daugiau repetuoti ir plėsti kūrinių repertuarą. Tam, kad kiekviena daina skambėtų savitai, teko išmokti groti lūpine armonikėle, dabar mokausi groti ukulele. Šiandien jau esame dalyvavusios daugiau nei 300 renginių, kuriuose atlikome arba tik kelias dainas, arba pilną dviejų dalių koncertinę programą. Didžiausią žinomumą mums suteikė kasmetinis dalyvavimas LRT laidoje „Duokim garo“.

Esu įsitikinusi, jog kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai, nes išmoksti planuoti laiką ir viską atlikti koncentruotai.


Kvartetas susibūrė, kai dar mokiausi mokykloje, tad įstojus studijuoti, teko keisti repeticijų įpročius. Pirmame kurse naujas dainas repetuodavau telefonu - vienoje pusėje dainuoja trys kvarteto narės, o kitoje pusėje aš klausau ir dainuoju bendrabučio balkone. Dabar, kai jau abi „dukros“ studijuojame, pasitaiko atvejų, kad į koncerto vietą visos susirenkame iš visų skirtingų keturių pusių, tada prasidainuojame ir einame koncertuoti. Kiekvieną savaitgalį koncertuojame įvairiuose Lietuvos miestų, miestelių, kaimų bendruomenių renginiuose, tad pamatome daug skirtingų šalies vietovių, lankytinų vietų, koncertinių salių, sutinkame daug žmonių - visa tai žavi bei puošia mūsų kasdienybę.


Dažnai manęs klausia, kaip spėju suderinti visas savo veiklas ir laisvalaikį. Esu įsitikinusi, jog kuo daugiau darai, tuo daugiau ir padarai, nes išmoksti planuoti laiką ir viską atlikti koncentruotai. Tad labai džiaugiuosi, matydama, kad ir mano mokiniai turi įvairios užklasinės veiklos, kurią sėkmingai derina su mokslais."

Comments


bottom of page