top of page

Pristatome mokytoją: Laura

Alfa klasės kolektyve didžiuojamės turėdami lietuvių kalbos mokytoją Laurą. Ji moko jauniausiuosius mokinius, taip pat jau metus dirba su autizmo spektro sutrikimą turinčiais vaikais. Laura gyvenime siekia išnaudoti kuo daugiau galimybių, išbandyti kuo įvairesnių veiklų. Mokytoja pasakoja, kaip gyvenimo pasirinkimai nulėmė, kur ji atsidūrė dabar:


„Kas nutinka, kai jau nuo mažų dienų savo noru dirbi „aukle“ artimoje aplinkoje, sugebi sudominti, susikalbėti, užmigdyti net patį neramiausią kūdikį, o be to dar esi nepasotinama skaitytoja, nuolatinė bibliotekos lankytoja, o vėliau pradedi rašyti rašinius, dalyvauti konkursuose, savanoriauti kaip vadovė stovykloje? Ogi tampi lietuvių kalbos mokytoja!


Kiekvienas susitikimas tiek su spec. poreikių vaikais, kuriems reikia daug pastangų mokytis, tiek su Alfa klasės genijumi, kuris pateiktas užduotis gliaudo kaip riešutėlius, yra iššūkis ir nuotykis"Daug (labai daug!) pasakytų TAIP gyvenime mane atvedė čia, kur dabar esu, ir tikrai negaliu nuspėti, kur dar atsidursiu. Siūlo dalyvauti rašinių konkurse? Kodėl gi ne! Kviečia prisidėti organizuojant knygos pristatymą, stovyklą, orientacinį žygį, protmūšį, kelionę, renginį? Pirmyn! Dirbdama darželyje jauti, kad reikia keisti darbą ir lyg tyčia gauni iš draugės žinutę: „Gal žinai žmogų, kuris norėtų dirbti su autizmo spektro sutrikimą turinčiais vaikais?“ Pasinaudoji pasitaikiusia galimybe ir rašai: „Aš noriu pamėginti!“ Matai, kad turi šiek tiek laisvo laiko, nori nenutolti nuo lietuvių kalbos ir literatūros? Kreipiesi į Alfa klasę ir prisijungi prie šaunių mokytojų komandos!


Visa tai susilieja į neįkainojamą patirtį. Kiekvienas susitikimas tiek su spec. poreikių vaikais, kuriems reikia daug pastangų mokytis, tiek su Alfa klasės genijumi, kuris pateiktas užduotis gliaudo kaip riešutėlius, yra iššūkis ir nuotykis. Ir man labai gera, kad galiu į juos leistis.“

Comments


bottom of page