top of page

Pristatome mokytoją: Liveta

Alfa klasė sveikina visus su Nepriklausomybės 30-mečiu ir dalijasi įkvepiančia mūsų istorijos mokytojos Livetos istorija. Liveta pasakoja apie savanorystės prasmę ir tautiškumo skatinimą.


„Nuo pat gimnazijos laikų buvau įsitraukus į visuomeninę veiklą – dalyvavau Jaunųjų policijos rėmėjų veikloje, buvau gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė, po to, įstojusi į universitetą, kurį laiką dalyvavau studentų atstovybės veikloje. Šiuo metu greta geografijos ir istorijos studijų, darbo Alfa klasėje esu pasirinkusi savanoriavimą Valstybės pažinimo centre – vietoje, kur žmonės interaktyviai gali susipažinti su šalies istorija, su tuo, kaip veikia demokratiškos valstybės institucijos, kaip jie gali prisidėti prie valstybės valdymo, jos aktualių problemų sprendimo.
Bendraudama ir padėdama žmonėms matau daug jų, besidominčių valstybės praeitimi, politika, ypač gausiai lankančių centro ekspozicijas nacionalinių švenčių dienomis, ateinančių kartu su vaikais, dalyvaujančių edukacinėse veiklose ir ne tik.


Bendraudama ir padėdama žmonėms matau daug jų, besidominčių valstybės praeitimi, politika, ypač gausiai lankančių centro ekspozicijas nacionalinių švenčių dienomis, ateinančių kartu su vaikais, dalyvaujančių edukacinėse veiklose ir ne tik. Kaip ir istorijos pamokų metu, čia yra svarbu padėti vaikams formuoti gebėjimą vertinti žmonių gyvenimo pokyčius praeityje ir šiandien, motyvuoti aktyviai dalyvauti valstybės gyvenime. Tad džiaugiuosi, jog šiuo metu esu įsitraukusi į šias veiklas, skatinančias žmones galvoti, jog jie – piliečiai –valstybėje gali padėti kurti gražią ateitį aktyviai veikdami ir kurdami."

Comments


bottom of page