top of page

Pristatome mokytoją: Mantė

Šiandien klausomės istorijos iš mūsų anglų kalbos mokytojos Mantės! Šiuo metu ji atlieka medicininę praktiką Peru, o nuo rudens kibs į mokslus ketvirtame medicinos studijų kurse. Mantė yra žmogus, negalintis gyventi be nuotykių, todėl ji pasakoja apie tai, kas ją “veža” gyvenime, o svarbiausia – kaip ji pamilo ir “prisijaukino” anglų kalbą.“Kai man buvo ketveri, turėjau didelę svajonę – užaugusi tapti šiukšlių sunkvežimio vairuotoja; ji neišsipildė (ne sunkvežimį vairuoju, deja), bet, manau, visai neblogai man šiandien sekasi besiruošiant atlikti praktiką Peru, nacionalinėje Limos Arzobispo Loayza ligoninėje.

Pradinėje mokykloje, prisipažinsiu, anglų kalba man sekėsi prastokai, bet atradusi savo to meto aistrą - skaitinėlius apie ateivius (ar manote, kad keistas vaikas buvau?) "prasilaužiau".

Bijau, bet mėgstu iššūkius. Tad yra tekę ir šuolį parašiutu išgyventi, ir skrudintų žiogų paragauti... Šią akimirką esu Peru, šįkart ir mokytoja, vis pamokanti praeivį vieno kito angliško žodžio, bei vėl mokinė, bandanti sugaudyti kiekvieną negirdėtą ispanišką. Tai mano naujas iššūkis. Vykstant visuotiniams protestams šalyje esu įstrigusi viename miestų, bet tikiu - viskas bus gerai ir dar turėsiu smagią (tikiuosi) istoriją, kuria galėsiu pasidalinti! Kiti mano pomėgiai - dailė, praktikuoju jogą, taip taip, nusilenkinėju saulei, o balkone auginu pomidorus. Kiekvienas turime pomėgių, o daug informacijos galima rasti anglų kalba, tad nuo jos nepabėgsime. Pradinėje mokykloje, prisipažinsiu, anglų kalba man sekėsi prastokai, bet atradusi savo to meto aistrą - skaitinėlius apie ateivius (ar manote, kad keistas vaikas buvau?) "prasilaužiau". O greitai pati pamatysiu sąmokslo teorijomis apipintus Naskos piešinius! Vėliau pastebėjau, jog knygos anglų kalba dažnai pigesnės - puiki proga sutaupyti. Tiesa, mokytojauti pradėjau trečioje klasėje - savo senelį atkakliai mokiau kalbėti angliškai, rezultatai nebuvo puikūs (mokinys, tikriausiai, ne pats pažangiausias), tačiau kiek patirties sukaupta per tiek laiko, cha cha!"


תגובות


bottom of page