top of page

Sėkmės istorija

Alfa Klasė gali didžiuotis išleidusi jau ne vieną kartą šaunių mokinių, kuriems pavyko pasiekti savo svajonių. Mūsų buvusi mokinė Teodora Ema Gerliakaitė dalijasi savo sėkmės istorija!“Pabaigusi 11 klasę išsikėliau sau tikslą. Nusprendžiau įstoti į odontologiją. Pradėjau domėtis ir sužinojau, kad per metus į šią studijų programą Lietuvoje priimama ~70 studentų, o tam, kad patektum net į valstybės nefinansuojamą vietą, konkursinis balas turi būti bent 8,4. Supratau, jog vienai įstoti bus labai sunku, tad pradėjau ieškotis pagalbos ir atradau Alfa klasę. Čia sutikau 3 savo sričių profesionalus: Denį (anglų k.), Augustę (biologija) ir Igną (biologija ir matematika). Besimokydama pas Denį praradau visus kompleksus, susijusius su anglų kalbos žiniomis bei jų pritaikymu. Viskas buvo paaiškinta iki smulkiausių detalių. Be to, matydama jo profesionalumą, paprašiau priimti net 2 savo drauges, kurios su jo pagalba pasiruošė IELTS egzaminams bei įstojo į savo išsvajotus universitetus užsienyje.


Nuoširdžiai nebijojau nė vieno egzamino, nebuvo nė vienos nakties be miego net prieš pat egzaminus, nes Alfa klasės mokytojai mane paruošė taip, kad savo žiniomis aš tikrai neabejojau.

Augustės ir Igno biologijos pamokos padėjo suprasti biologiją taip, jog per visus mokslo metus negavau nė vieno pažymio, kuris manęs netenkino.


Mokykloje turėjusi itin griežtą mokytoją, su jų abiejų pagalba žinojau, kad galiu į pamokas eiti be baimės, nes esu pasiruošusi. Taip pat buvo ir su matematika. Nuoširdžiai nebijojau nė vieno egzamino, nebuvo nė vienos nakties be miego net prieš pat egzaminus, nes Alfa klasės mokytojai mane paruošė taip, kad savo žiniomis aš tikrai neabejojau. Tad atrodęs sunkiausiai pasiekiamas tikslas buvo įgyvendintas ir dabar studijuoju vienoje iš didžiausių konkursinių balų Lietuvoje turinčioje studijų programoje! Ačiū!”

Comments


bottom of page