top of page

Alfa klasė rekomenduoja: top 4 lankytinos vietos Lietuvoje

Vasara jau čia! Esame pasiilgę kelionių kartu su šeima ir draugais, o ši vasara puiki susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis. Šiandien Alfa klasė nori parekomenduoti 4 įdomius muziejus, kuriuos verta aplankyti Lietuvoje, o svarbiausia – tai vietos, kur galima pažinti mokslo pasaulį ne tik iš vadovėlio, tačiau ir dėliojant, konstruojant, stebint bei aktyviai dalyvaujant eksperimentuose.

1. Lietuvos etnokosmologijos muziejus – kitaip jį dar žinome kaip Molėtų observatoriją. Išsirinkę giedrą dieną, galėsite stebėti dangaus kūnus ar net dalyvauti naktiniame žvaigždžių stebėjime. Šiame muziejuje pažinsite paslaptingiausias fizikos ir astronomijos sritis, kurios paliks įspūdį tiek vaikams, tiek suaugusiems.

2. Valstybės pažinimo centras – puikus būdas pažinti Lietuvos istoriją, geografiją bei ugdyti pilietiškumą. Šiame muziejuje galėsite patys paskirstyti valstybės biudžetą, sukurti savo šeimos herbą bei išvysti svarbiausius Lietuvos praeities ženklus. Be to, muziejus nemokamas ir tinkamas visai šeimai.

Esame pasiilgę kelionių kartu su šeima ir draugais, o ši vasara puiki susipažinti su gražiausiomis Lietuvos vietomis.


3. Energetikos ir technikos muziejus - tai vieta, kurioje sužinosite apie žymiausius mokslininkus, išradusius kasdien mūsų pritaikomus įrenginius, ir šių įrenginių veikimo principus. Šiame muziejuje galite išsirinkti temines ekskursijas ir patys spręsti, apie ką norite pagilinti savo žinias.

4. Lietuvos jūrų muziejus - puikiai žinoma vieta visos šeimos edukacijai. Tiesa, šis muziejus neseniai atnaujintas, todėl jį verta aplankyti ir tiems, kurie yra lankęsi anksčiau. Muziejuje pamatysite vandens gyvūnijos ir augalijos, o aplankę delfinariumą stebėsite ir delfinų pasirodymus. Muziejuje taip pat vykdoma ir delfinų terapija vaikams, turintiems negalią.


Hozzászólások


bottom of page